Indeling + Trainers + Trainingstijden

Indeling + Trainers + Trainingstijden

Indeling F.C. Right-Oh seizoen 2017/2018.

 

Beste leden,

Maandag starten de trainingen weer en in het weekend van 2 september staan de eerste bekerwedstrijden al weer op het programma. Ook tijdens de vakantie zijn we druk geweest met het vinden van trainers en leiders en hebben we alle mutaties verwerkt in de teamindeling. Onderstaand de indeling waarmee we de bekerwedstrijden en de competitie gaan starten. Namens de Technische Commissie wensen wij alle leden een plezierig, sportief en succesvol seizoen.

 

Met vriendelijke groet

TC F.C. Right-oh

 

JO19 – 1          vierde klasse             

Jard Staal

Ralf van Dongen

Albin Qorri

Marco Staal

Stijn vd Hout

Stefan van Hal

Floyd Spit

Aagash Nadarajah

Ihmet Rhezilla

Jordi Knoop

Erik Verbrugge

Jason van Dintheren

Eddie Ermens

Kevin van Gils

Nick van Strien

Alex Holdorp

Jurre van der Kleijn

Joey van de Oven

 

Trainer s:         Adriaan Ermes en Ronald Bossers (techniek)

Leiders:           Herbert van Strien en Adriaan Ermens

Training:         Maandag van 20:30 – 22:00 uur en Woensdag van 20:30 – 22:00 uur      

 

JO17 – 1          tweede klasse           

Siem velthoven

Joris Rijpert

Vince van Hulst

Bob v Schijndel

Jarno v Dongen

Timo van Rijswijk

Boy v Seeters

Danique Maas

Luc in ’t Groen

Sam Val

Stef de Vries

Nick schipperen

Collin Heere

Daniel Baxhino

Ricardo Jansen

Millan Bladzijm

 

Trainer s:         Corné van Schijndel en Anton Joore

Leider:            Corné van Schijndel en Anton Joore

Training:         Maandag van 19:00 – 20:30 uur en Woensdag van 19:00 – 20:30 uur

 

JO15 – 1          vierde klasse             

Nordin Amrani Nejjar

Kyomi Willems

Finn Boelaars

Gerben Bol

Mawuko Segbefia

Dylan Keulemans

Sem Riool

Ibrahim Alduikadir

Brian Ermens

Rufai Aktas

Kasim Arshia

Dario Indaco

Brandon Elbers

 

Trainer:           Carlo Kowalski

Leiders:           Ronald Boelaars en Cristel Ermens

Training:         Maandag van 19:00 – 20:30 uur en Woensdag van 19:00 – 20:00 uur

 

Dit elftal zal tijdens wedstrijden worden aangevuld met dispensatiespelers van de JO17.

 

JO13 – 1G       derde klasse

Daan van Moergestel

Rutger Bossers

Kyen Weterings

Mohaned Jakob

Lars Voogt

Job van Seeters

Beau de Wit

Lara van Dongen

Chris Brandenberg

Robin Barnhoorn

Ryan van Noort

Dion van Seeters

Thijn van Wanrooy

Taeke Ribbers

 

Trainer s:         Richard Jansen en Jary Langermans

Leiders:           Henk Van Noort en Ronald van Wanrooy

Training:         Dinsdag van 18:30 – 19:45 uur en Donderdag van 18:30 – 19:45 uur

 

Dit elftal zal nog worden aangevuld met 2 spelers uit de JO13-2.

 

JO13 – 2G       vijfde klasse

Dries Hendrikx

Zoë Maas

Morris Woestenburg

Wesley Broeders

Thomas Reitsma

Boyd Snijders

Dion van Kooten

Sem Tollenaar

Remco Jansen

Jannik Smits

Aschwin Keulemans

Damian Leenstra

Tim van Schijndel

Luc de Rooij

Rodney Peerkhan

Oscar Franssen

Eynana Segbefia

Wessel de Wit

Levi van Kooten

Max Koster

           

Trainer s:         Eric van Huizen en Youri van Gurp

Leiders:           Een dringend beroep aan de ouders van dit team om je te melden als Leider              bij Jürgen van den Elshout. Zonder leiders worden er geen wedstrijden                           gespeeld.

Training:         Dinsdag van 18:30 – 19:45 uur en Donderdag van 18:30 – 19:45 uur

 

Uit dit elftal zullen nog twee spelers worden overgeplaatst naar de JO13-1G. Dit wordt bepaald op basis van de eerste trainingen en wordt door de trainers van JO13-1G en JO13-2G bepaalt. 

 

JO11 – 1          derde klasse (7 tegen 7 met keeper)

Antek Bernaciak

Thom de Wit

Dieko Brands

Sem Helmes

Jort van den Elshout

Demir Klempic

Tycho van Noort

Joran Smits

Bart van Seters          

 

Trainers:         Wordt komende week definitief

Leiders:           Huub Helmes en John de Wit

Training:         Dinsdag van 18:15 – 19:30 uur en Donderdag van 18:15 – 19:30 uur

 

JO11 – 2          vierde klasse (7 tegen 7 met keeper)

Delano Kokx

Jurre Reitsma

Sil Flohr

George Groeneveld

Yehia Kalash

Stan Berende

Manuel Santin

Kim van Strien

Ruben Eland

 

Trainer:           Roger Flohr

Leider:             Remco Kokx

Training:         Maandag van 18:15 – 19:30 uur en Woensdag van 18:15 – 19:30 uur

 

JO10 – 1          derde klasse (6 tegen 6 met keeper)

Tijn Trommelen

Luuk van Erp

Niek van Ras

Lisa Voogt

Faruk Shiikhey

Novi van Gils

Justin van de Meijden

Joep Huijben

Alec Verbunt

 

Trainer:           Dennis Voogt

Leider:             Dennis Voogt

Training:         Dinsdag van 18:15 – 19:30 uur en Donderdag van 18:15 – 19:30 uur

 

JO9 – 1            derde klasse (6 tegen 6 met keeper)

Tiago Kamp

Barry Hekker

Rintje Ribbers

Daan van Wanrooij

Nick van Wanrooij

Luca Snels

Kiyan Amrani Nejjar

 

Trainers:         Samir Amrani en Kees van Vessem

Leider:             Samir Amrani

Training:         Maandag van 18:15 – 19:30 uur en Woensdag van 18:15 – 19:30 uur

 

JO9 – 2            vierde klasse (6 tegen 6 met keeper)

Adam Rihawi

Rik van Elst

Simon van Kuijk

Marlin Douwens

Elise Heijblom

Bas Huijben

Marijn Verberk

Kian Postma

Barend Joore

 

Trainers:         Maikel Postma en Mark Douwens

Leiders:           Maikel Postma en Lisette Helmonds

Training:         Woensdag van 18:15 – 19:30 uur

 

JO8 – 1            derde klasse (6 tegen 6 met keeper)

Thiago van Biezen

Dyvano Aanraad

Tygo Buurmans

Jens van Ballegooijen

Levi Smans

Muhammad Kalash

Jurre Smits

Benito Lelieveld

Willem van Seters

Sep van Ras

 

Trainers:         Robert van Ballegooijen

Leider:             Rowina Aanraad

Training:         Woensdag van 18:15 – 19:30 uur

 

 

JO7 Geen KNVB-competitie.

Ties Prinsen

Davy Sophie

Sep Bruil

Sam van Klij

Daan Kesselaar

Lars Mureau

Rens van den Heijkant

Jari Broeders

Seif Kalash

Sem Lichtvoet

Sem Schoormans

Bram van de Pluim

Renske de Man

Lise Daamen

Rico van Elst

Iris de Haan

Jip Nieuwenhuijsen

Stan Peters

Tijn Verschuren

Boris Reda

 

Trainers:         Ivo van den Heijkant en Erik Peters

Leiders:           Ivo van den Heijkant en Erik Peters

Training:         Woensdag van 15:30 – 16:30 uur

In overleg met de leiders zullen er regelmatig interne wedstrijdjes worden gehouden of vriendschappelijke wedstrijden met verenigingen uit de omgeving. Er wordt 4 tegen 4 zonder keeper gespeeld. 

Facebook pagina, F.C. Right’Oh