Cookie beleid Right-Oh

De website van Right-Oh is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

4e klasse 405

4e klasse 405

Datum Thuis Uit Uitslag
04-06-2023 GSC/ODS 3 RFC 2 4 - 2
01-06-2023 GSC/ODS 3 IFC 3 2 - 4
28-05-2023 Baronie 2 GSC/ODS 3 1 - 3
28-05-2023 Dongen 3 Oosterhout 3 (zon) 3 - 1
28-05-2023 IFC 3 Right-oh 3 3 - 0
28-05-2023 RFC 2 WDS'19 2 5 - 4
24-05-2023 SC Emma 3 Baronie 2 2 - 1
24-05-2023 GSC/ODS 3 DIA 4 5 - 4
21-05-2023 Dongen 3 RFC 2 4 - 3
21-05-2023 IFC 3 Be Ready 3 8 - 1
21-05-2023 OVV'67 2 SC Emma 3 3 - 1
21-05-2023 WDS'19 2 Baronie 2 2 - 4
21-05-2023 Right-oh 3 Oosterhout 3 (zon) 3 - 1
14-05-2023 SC Emma 3 Dongen 3 4 - 4
14-05-2023 DIA 4 IFC 3 4 - 2
14-05-2023 Be Ready 3 Right-oh 3 4 - 1
14-05-2023 Oosterhout 3 (zon) OVV'67 2 2 - 2
11-05-2023 SC Emma 3 Right-oh 3 5 - 0
07-05-2023 IFC 3 WDS'19 2 9 - 6
30-04-2023 RFC 2 IFC 3 4 - 1
30-04-2023 Oosterhout 3 (zon) WDS'19 2 1 - 5
23-04-2023 Baronie 2 Dongen 3 3 - 0
23-04-2023 DIA 4 WDS'19 2 3 - 5
23-04-2023 OVV'67 2 Right-oh 3 1 - 2
23-04-2023 RFC 2 SC Emma 3 2 - 1
23-04-2023 Be Ready 3 GSC/ODS 3 6 - 1
23-04-2023 Oosterhout 3 (zon) IFC 3 0 - 2
20-04-2023 GSC/ODS 3 IFC 3 1 - 5
16-04-2023 GSC/ODS 3 Oosterhout 3 (zon) 5 - 1
16-04-2023 SC Emma 3 Baronie 2 -
16-04-2023 Dongen 3 DIA 4 2 - 5
16-04-2023 WDS'19 2 Be Ready 3 4 - 1
16-04-2023 RFC 2 OVV'67 2 3 - 1
13-04-2023 RFC 2 DIA 4 5 - 2
10-04-2023 GSC/ODS 3 IFC 3 -
10-04-2023 WDS'19 2 Right-oh 3 4 - 6
02-04-2023 Baronie 2 RFC 2 3 - 5
02-04-2023 DIA 4 SC Emma 3 6 - 2
02-04-2023 OVV'67 2 IFC 3 2 - 2
02-04-2023 Right-oh 3 GSC/ODS 3 5 - 2
02-04-2023 Be Ready 3 Dongen 3 4 - 0
02-04-2023 Oosterhout 3 (zon) WDS'19 2 -
26-03-2023 SC Emma 3 Be Ready 3 5 - 4
26-03-2023 Baronie 2 OVV'67 2 2 - 2
26-03-2023 WDS'19 2 Right-oh 3 -
19-03-2023 DIA 4 Baronie 2 1 - 2
19-03-2023 OVV'67 2 GSC/ODS 3 3 - 0
19-03-2023 Right-oh 3 Dongen 3 4 - 0
19-03-2023 Be Ready 3 RFC 2 3 - 1
19-03-2023 Oosterhout 3 (zon) SC Emma 3 0 - 6
12-03-2023 Baronie 2 Be Ready 3 2 - 4
12-03-2023 DIA 4 OVV'67 2 2 - 1
12-03-2023 Dongen 3 IFC 3 2 - 6
12-03-2023 WDS'19 2 GSC/ODS 3 6 - 1
12-03-2023 RFC 2 Oosterhout 3 (zon) 4 - 0
05-03-2023 GSC/ODS 3 Dongen 3 4 - 1
05-03-2023 IFC 3 SC Emma 3 6 - 1
05-03-2023 OVV'67 2 WDS'19 2 3 - 1
05-03-2023 Right-oh 3 RFC 2 0 - 3
05-03-2023 Be Ready 3 DIA 4 5 - 1
05-03-2023 Oosterhout 3 (zon) Baronie 2 0 - 8
26-02-2023 Oosterhout 3 (zon) GSC/ODS 3 0 - 3
12-02-2023 SC Emma 3 GSC/ODS 3 3 - 1
12-02-2023 Baronie 2 Right-oh 3 3 - 5
12-02-2023 DIA 4 Oosterhout 3 (zon) 10 - 0
12-02-2023 Dongen 3 WDS'19 2 4 - 4
12-02-2023 Be Ready 3 OVV'67 2 4 - 3
05-02-2023 GSC/ODS 3 RFC 2 -
05-02-2023 IFC 3 Baronie 2 6 - 3
05-02-2023 OVV'67 2 Dongen 3 2 - 1
05-02-2023 WDS'19 2 SC Emma 3 0 - 2
05-02-2023 Right-oh 3 DIA 4 6 - 0
05-02-2023 Oosterhout 3 (zon) Be Ready 3 0 - 7
29-01-2023 Baronie 2 SC Emma 3 5 - 3
29-01-2023 DIA 4 Dongen 3 4 - 4
29-01-2023 OVV'67 2 RFC 2 2 - 4
29-01-2023 Right-oh 3 IFC 3 1 - 4
29-01-2023 Be Ready 3 WDS'19 2 2 - 2
22-01-2023 SC Emma 3 RFC 2 3 - 2
22-01-2023 GSC/ODS 3 Baronie 2 4 - 3
18-12-2022 IFC 3 GSC/ODS 3 5 - 3
11-12-2022 Dongen 3 SC Emma 3 3 - 3
11-12-2022 IFC 3 DIA 4 6 - 3
11-12-2022 OVV'67 2 Oosterhout 3 (zon) 3 - 1
11-12-2022 WDS'19 2 RFC 2 4 - 0
11-12-2022 Right-oh 3 Be Ready 3 2 - 2
04-12-2022 SC Emma 3 OVV'67 2 5 - 5
04-12-2022 Baronie 2 WDS'19 2 3 - 0
04-12-2022 Be Ready 3 IFC 3 4 - 6
04-12-2022 Oosterhout 3 (zon) Right-oh 3 1 - 2
04-12-2022 DIA 4 GSC/ODS 3 3 - 4
27-11-2022 Dongen 3 Baronie 2 2 - 1
27-11-2022 GSC/ODS 3 Be Ready 3 6 - 1
27-11-2022 IFC 3 Oosterhout 3 (zon) 7 - 1
27-11-2022 WDS'19 2 DIA 4 2 - 3
27-11-2022 Right-oh 3 OVV'67 2 4 - 4
20-11-2022 GSC/ODS 3 Right-oh 3 4 - 2
20-11-2022 SC Emma 3 WDS'19 2 4 - 1
20-11-2022 RFC 2 Dongen 3 5 - 3
13-11-2022 GSC/ODS 3 Right-oh 3 -
13-11-2022 SC Emma 3 DIA 4 5 - 1
13-11-2022 Dongen 3 Be Ready 3 3 - 2
13-11-2022 IFC 3 OVV'67 2 6 - 1
13-11-2022 WDS'19 2 Oosterhout 3 (zon) 5 - 0
13-11-2022 RFC 2 Baronie 2 4 - 2
06-11-2022 DIA 4 RFC 2 1 - 7
06-11-2022 OVV'67 2 Baronie 2 0 - 2
06-11-2022 Right-oh 3 WDS'19 2 2 - 1
06-11-2022 Be Ready 3 SC Emma 3 5 - 0
06-11-2022 Oosterhout 3 (zon) Dongen 3 1 - 8
30-10-2022 GSC/ODS 3 OVV'67 2 3 - 0
30-10-2022 SC Emma 3 Oosterhout 3 (zon) 8 - 0
30-10-2022 Baronie 2 DIA 4 4 - 2
30-10-2022 Dongen 3 Right-oh 3 2 - 1
30-10-2022 WDS'19 2 IFC 3 1 - 4
30-10-2022 RFC 2 Be Ready 3 6 - 2
23-10-2022 Be Ready 3 Oosterhout 3 (zon) 14 - 2
16-10-2022 GSC/ODS 3 WDS'19 2 3 - 0
16-10-2022 IFC 3 Dongen 3 5 - 2
16-10-2022 OVV'67 2 DIA 4 0 - 1
16-10-2022 Oosterhout 3 (zon) RFC 2 0 - 11
16-10-2022 Right-oh 3 SC Emma 3 9 - 1
16-10-2022 Be Ready 3 Baronie 2 4 - 0
09-10-2022 SC Emma 3 IFC 3 4 - 4
09-10-2022 Baronie 2 Oosterhout 3 (zon) 6 - 1
09-10-2022 DIA 4 Be Ready 3 7 - 3
09-10-2022 Dongen 3 GSC/ODS 3 2 - 1
09-10-2022 WDS'19 2 OVV'67 2 0 - 1
09-10-2022 RFC 2 Right-oh 3 3 - 0
02-10-2022 GSC/ODS 3 SC Emma 3 3 - 2
02-10-2022 IFC 3 RFC 2 5 - 6
02-10-2022 OVV'67 2 Be Ready 3 2 - 3
02-10-2022 WDS'19 2 Dongen 3 5 - 2
02-10-2022 Right-oh 3 Baronie 2 1 - 0
02-10-2022 Oosterhout 3 (zon) DIA 4 1 - 6
25-09-2022 Baronie 2 IFC 3 4 - 5
25-09-2022 DIA 4 Right-oh 3 2 - 1
25-09-2022 Dongen 3 OVV'67 2 2 - 1
25-09-2022 RFC 2 GSC/ODS 3 2 - 1
25-09-2022 Be Ready 3 Oosterhout 3 (zon) -
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!