Clubgegevens

Clubgegevens

Terreinen en kantine
Stadsweg 1
4931 HV Geertruidenberg
0162-695114

Correspondentie
Jos de Waard
Gouverneurslaan 63
4931 XX Geertruidenberg
0162-513685/0628316128
adewaard63@hotmail.com

 

HOOFDBESTUUR

Functie NAW Gegevens
Voorzitter  
Joop de Jongh Stadsweg 118, Geertruidenberg, 0162-516008 / 06-37410504, j.dejongh@online.nl
Secretaris  
Jos de Waard Gouverneurslaan 63, 9431 XX Geertruidenberg, 0162-513685/0628316128, adewaard63@hotmail.com
Penningmeester (Waarnemend)
Joop de Jongh Stadsweg 118, Geertruidenberg, 0162-516008 / 06-37410504, j.dejongh@online.nl
Wedstrijdsecretaris  
Wout Kievits Schoutenlaan 27, Geertruidenberg, 06-37652937, wj.kievits@ziggo.nl
Lid Jeugdzaken  
Theo Velthoven Mauritsweg 55, Geertruidenberg, 0162-516637/ 06-12726288, tcw.velthoven@hetnet.nl
Lid Sponsor&PR zaken (tevens aspirant penningmeester)
Jurgen vd Elshout 0620421017, elshout@hellemansconsultancy.nl
Lid Kantinezaken  
John Langermans 0651919300, john@langermansreiniging.nl
Lid Accomodatiezaken  
Marcel Langerak Van Galenstraat 23, 4931 VE Geertruidenberg, 06-81203737, m.tlangerak@online.nl
Lid Activiteiten & Events  
Christian Blatzheim p/a Anemoonlaan 29, 4941 XJ, Raamsdonksveer  0651836613 christian01@casema.nl
Lid Senioren & Technische Zaken  
Mike Snellen Gasthuisstraat 47, 4931 AN, Geertruidenberg, 0655117795, maw.snellen@gmail.com

 

TECHNISCHE COMMISSIE JEUGD AFDELING

Technische commissie Jeugd Leden Telefoonnummer Emailadres
Algemene zaken Ronald Bossers 0627297757 ronald@rbossers.nl
       
A/B Coordinator Bert van Dijk 0621261379 bvandijk16@gmail.com
       
C/D Coordinator Arjen Barnhoorn 0622740611 abarnhoorn@origio.com
       
E/F/K Coordinator John de Wit 0683234939 jdewit@toyota.nl
       
Scheidsrechters Theo Velthoven 0162-516637 tcw.velthoven@hetnet.nl
    0612726288  
Keepers Remco Kokx 0651231542 r.kokx@ziggo.nl
Scecretaris TC John de Wit 0683234939 jdewit@toyota.nl
Wedstrijdsecretaris Wout de Been 0620390881 famdebeen@home.nl

 

SPONSORCOMMISSIE

Sponsorcommissie Telefoonnummer Emailadres
Jürgen van den Elshout 0622556743 elshout@hellemansconsultancy.nl
Theo Velthoven 0612726288 tcw.velthoven@hetnet.nl
Mike Snellen 0655117795 maw.snellen@gmail.com
Jacco van Hees 0648434798 Jacco.van.hees@hotmail.nl
Remko van Dongen 0644151153 remkovandongen@hotmail.com

 

ACTIVITEITENCOMMISSIE

Activiteitencommissie Telefoonnummer Emailadres
Christian Blatzheim 0651836613 christian01@casema.nl
Youri van Gurp 0657208417 gurpie16@live.nl
Jari Langermans 0629067360 Jariafca3ester2hotmail.com
Bert van Veen 0629198182 bertje82vv@msn.com
Johnny de Deugd 0623054744 jdedeugd@msn.com

 

DIVERSEN

Terreinmeester  Kees Jansen, 0657983000, kevinjansen@hotmail.com

Ad van den Berk, Van der Waalstraat 15, advandenberk@casema.nl

  Gerard Bastiaanssen
Koningstraat 53, 4941 GT Raamsdonksveer, 06-15542232, g.bastiaanssen@hotmail.nl
Consul Marcel Langerak
Van Galenstraat 23, 4931 VE Geertruidenberg, 06-81203737, m.tlangerak@online.nl

CONTRIBUTIE (per 01-01-2017)

Senioren  € 16,50-
Junioren  € 11,50-
Pupillen  € 11,50-

Rustende leden  € 5,00-

Officials  € 5,00-

Bankrekeningnummer: NL24RABO0115680756

Facebook pagina, F.C. Right’Oh