Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingen

Trainingen

 

Trainingsschema

 

08 september 2020 Trainingsschema 2020-2021

Op deze pagina vind u een volledig overzicht van de trainingstijden, veldverdelingen en kleedkamerindelingen seizoen 2019-2020.
 
Klik op het pijltje om te zien op welk veld het team traint, en welke kleedkamer gebruikt moet worden tijdens deze training.
 
Let op eventuele opmerkingen.

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Right-oh JO8-1G 18.00 - 19.15 Gerwin Kerstens, Ron Nieuwenhuijsen, Arian Verschuren, Joost Tensen
  • C veld
  • -
Right-oh JO9-1 18.00 - 19.15 Bas van der Pluijm, Erik Peters, Raymond Wittenberg, Ron Nieuwenhuijsen, Joost Tensen, Arian Verschuren
  • C veld
  • -
Right-oh JO10-1 18.30 - 19.45 Ivo van den Heijkant, Bennie Sophie, Sander Bruil, Jan-Willem Prinsen
  • B-veld A2
  • -
Right-oh JO10-2 18.30 - 19.45 Ivo van den Heijkant, Bennie Sophie, Sander Bruil, Jan-Willem Prinsen
  • B-veld A2
  • -
Right-oh JO11-1G 18.30 - 19.45 Ricardo Heijblom, Wesley Smans
  • B-veld A2
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Right-oh JO12-1 18.30 - 19.45 Cees van Vessem
  • C veld
  • -
Right-oh JO13-1 18.30 - 19.45 Dennis Voogt
  • C veld
  • -
Right-oh JO15-1 18.30 - 19.45 Jurgen van den Elshout
  • B-veld A1
  • -
Right-oh JO16-1G 18.30 - 19.45 Karo Sarkis, Mohamed Jakob
  • B-veld A2
  • -
Right-oh JO17-1 18.30 - 19.45 Ruud van Dijk, Daniek Maas
  • B-veld A2
  • -
Right-oh JO14-1G 19.15 - 20.30 Marco Staal
  • B-veld A1
  • -
Right-oh 1 20.00 - 21.30 Arno Gabriels, Rik Verschuren
  • B-veld
  • -
Right-oh 2 20.00 - 21.30 Marc van der Meeren, Francois Broeders
  • B-veld
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Right-oh JO8-1G 18.30 - 19.45 Gerwin Kerstens, Ron Nieuwenhuijsen, Arian Verschuren, Joost Tensen
  • B-veld A1
  • -
Right-oh JO9-1 18.30 - 19.45 Bas van der Pluijm, Erik Peters, Raymond Wittenberg, Ron Nieuwenhuijsen, Joost Tensen, Arian Verschuren
  • B-veld A2
  • -
Right-oh JO10-1 18.30 - 19.45 Ivo van den Heijkant, Bennie Sophie, Sander Bruil, Jan-Willem Prinsen
  • B-veld A2
  • -
Right-oh JO10-2 18.30 - 19.45 Ivo van den Heijkant, Bennie Sophie, Sander Bruil, Jan-Willem Prinsen
  • B-veld A2
  • -
Right-oh JO11-1G 18.30 - 19.45 Ricardo Heijblom, Wesley Smans
  • C veld
  • -
Right-oh JO12-1 18.30 - 19.45 Cees van Vessem, Lara van Dongen, Lars Voogt
  • C veld
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Right-oh JO13-1 18.30 - 19.45 Dennis Voogt
  • B-veld A1
  • -
Right-oh JO15-1 18.30 - 19.45 Cees van Vessem, Jurgen van den Elshout
  • B-veld A2
  • -
Right-oh JO16-1G 18.30 - 19.45 Karo Sarkis, Mohamed Jakob
  • B-veld A2
  • -
Right-oh JO17-1 18.30 - 19.45 Ruud van Dijk, Daniek Maas
  • C veld
  • -
Right-oh JO14-1G 19.15 - 20.30 Marco Staal
  • B-veld A1
  • -
Right-oh 1 20.00 - 21.30 Arno Gabriels, Rik Verschuren
  • B-veld
  • -
Right-oh 2 20.00 - 21.30 Marc van der Meeren, Francois Broeders
  • B-veld
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!